Kışlık mont modelleri U.S. POLO ASSN. internet mağazasında

Kışlık mont modelleri U.S. POLO ASSN. internet mağazasında

Mont, kışın ısınmak için giyilen bir giyim ürünüdür. Bay, bayan, çocuk ve bebeklerde rahatlıkla kullanılır. Cinsiyete göre farklı mont modelleri bulunmaktadır.

US POLO Mont Modelleri

Bayanlar, aksesuarlı ve işlemeli mont modellerini severler. Bu sebepten dolayı düğme detaylı, boncuk detaylı, nakışlı veya tüylü mont modellerini tercih ederler. Renk olarak ise bayanlar tarafından en çok siyah, beyaz, kırmızı ve pembe mont renkleri tercih edilir.

Bir bayan montunda kemer oldukça şık durur ve bu mont modelini düğme detayları ile göz alıcı hale getirebilirsiniz. Genç bayanlar tarafından şişme montlar ve şapkası tüylü montlar çok sık tercih edilir.

Erkek Mont Fiyatları

Erkekler, bayanların aksine aksesuarlı ve süslü modeller yerine sade modelleri tercih ederler. Bu yüzden erkek mont modellerinde düğme ve kemer detayı dışında bir aksesuar görmek pek mümkün değildir. Erkek mont modelleri genel olarak düz renk ve desenlerde ve koyu renklerde olur. Renk olarak ise siyah ve kahverengi renk tonları tercih edilir.

Çocuk Mont Çeşitleri

Çocuklar bilindiği üzere cıvıl cıvıl giyinirler ve rengarenk mont modelleri çocuklarda çok hoş görünür. Kız çocuklarında pembe renk tonlarında ve taşlı pullu modeller tercih edilirken, erkek çocuklarda koyu renk tonlarında ve çizgi film kahramanlı veya kareli mont modelleri tercih edilir.

Sizler de kendinize veya çocuklarınıza güvenilir yoldan en şık mont modellerini almak istiyorsanız https://tr.uspoloassn.com/erkek-kaban-mont-modelleri/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir