KOBİ’ler, Türk Telekom’la dünyaya açılıyor

Türk Telekom, en önemli teknoloji ortağı olduğu KOBİ’lerin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için yepyeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Türk Telekom alibaba.com kampanyası, KOBİ’lerin dünyaya açılmasına destek oluyor.

Alibaba.com kampanyası; İş Avantaj ve Esnafa Özel tarifelerindeki Türk Telekom müşterilerine, 12 ay taahhütle, dünya genelinde işletmelerin ticaret yapmasını ve tedarikçi bulmalarını sağlayan alibaba.com e-ticaret platformuna ücretsiz onaylı üye (Verified Member) olma imkânı sunuyor.

Yurtdışı ile ticaret yapmayı, büyüyerek yeni gelir kazanmayı ve tasarruf etmeyi hedefleyen esnaf ve KOBi’ler, alibaba.com kampanyasıyla firmalarını kurumsal iş platformuna taşıyarak dünya çapında milyonlarca alıcı ve satıcıyla ile bir araya gelecek.

240 ülkeden 40 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olan alibaba.com’da sanal mağazasını kuran KOBİ’ler, ürünlerini tanıtma ve satma fırsatı yakalarken; güncel ve sektörel haberleri, uzmanlar tarafından hazırlanan siteleri, yerel site ve grupları takip ederek bilgi edinmenin de keyfini yaşayacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir