KOBİ’lere ofis malzemelerinde tasarruf fırsatı

Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra diğer ihtiyaçları için de farklı çözüm ve kampanyalar sunarak verimliliklerini ve büyümelerini desteklemeye devam ediyor. Türk Telekom, online ofis marketi www.avansas.com ile yaptığı işbirliği kapsamında, KOBİ’lere Türk Telekom’lu olmanın ayrıcalığıyla yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

İş Avantaj Her Yöne ve Esnafa Özel tarifelerine veya bu tariflerde üst paketlere geçen ve 12 ay taahhüt veren kurumsal müşterilerine ilk ay 50 TL ile 240 TL arasında alışveriş çekini ekstra ücret ödemeden sunan Türk Telekom, sonraki 11 ayda yapılan 100 TL ve üzerindeki alışverişte ise yüzde 15’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Kobi’lerin en önemli iş ortağı olan Türk Telekom’un, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayata geçirdiği bu kampanya ile kullandığı tarifeye göre alışveriş çeki ve indirim imkanı kazanan müşteriler; kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve kaliteyle, aynı zamanda adrese teslim kolaylığıyla karşılayabiliyor.

www.avansas.com’dan alışveriş yapan Türk Telekom’lular, binlerce çeşit ürünü güvenli bir şekilde anında sipariş verirken, maliyetleri düşürüp zamandan da tasarruf sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir