Kullanıcısını uzaklaşınca uyaran kulaklık

Türkiye’nin en çok satan cep telefonu aksesuarları markası Ttec, tüketicinin ihtiyaçlarını dinleyerek ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Ttec, kulaklık kullanımına yeni bir boyut getiren Bluetooth kulaklık modeli Makaron’un yeni versiyonu Ttec Makaron Buzz’ı piyasaya sundu.

Ttec Makaron ‘Buzz’ın en dikkat çekici özelliği; telefonunuzdan uzaklaştığınız anda bunu farketmesi ve sizi titreşimle uyarması. Bu özellik sayesinde, artık kullanıcılar telefonlarını bulundukları ortamda unutmayacaklar, böylece telefonu kaybetme derdi de son bulacak. Ttec Makaron Buzz, ayrıca çağrı alındığında ve telefon bağlantısı kesildiğinde de yine kullanıcısına titreşimle uyarı veriyor.

Ttec Makaron’un Bluetooth kulaklık deneyimini zenginletiren tüm özellikleri yeni Makaron Buzz ile de kullanıcılara ulaşıyor. Makaron Buzz, özel klipsi sayesinde yakaya takılabiliyor ve otomatik kablo sarma sistemiyle kablo karmaşasını tek tuşla ortadan kaldırıyor.

Makaron Buzz ile kullanıcılar bütün gün kulaklarında kulaklıkla gezmekten ve birbirine dolanan kablolarla uğraşma derdinden kurtuluyor. Telefona çağrı geldiğinde Makaron Buzz’ın sadece kablosunu çekmek yeterli oluyor. Çağrı sonlandırıldığında ise sarma düğmesine basılarak kablosu geri toplanabiliyor. Bu şekilde, karışarak kullanımı kısıtlayan kablo problemi sona ermiş oluyor ve ortaya kötü bir görüntü de çıkmıyor.

Makaron Buzz, şık ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.  Siyah renk seçeneğiyle her kıyafete uyum sağlayacak Makaron Buzz, pembe ve beyaz seçenekleri ile de aksesuarlarına renk katmak isteyenlere hitap ediyor. Üzerinde bulunan LED ışıklı uyarısı ise Makaron Buzz’ın bağlantı durumunu gösteriyor.

Makaron Buzz, modern tasarımı kadar teknik özellikleriyle de ilgi çekecek… Çift cihaz ile aynı anda olmak üzere, toplamda 7 cihazla eşleşebilme imkanı sunan Makaron Buzz’un akıllı tuşu ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma yapabiliyor.

7 saate kadar konuşma, 240 saate kadar bekleme süresi sunan Bluetooth kulaklık, son aranan numarayı tekrar arama olanağı veriyor ve otomatik olarak tekrar eşleşme sağlıyor. Ses arttırma ve azaltma tuşları ve sesli arama özelliği sayesinde, Ttec Makaron Buzz, Bluetooth kulaklık kullanmanın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor.

Makaron Buzz Bluetooth kulaklığı, Turkcell satış noktalarında ve teknoloji mağazalarında bulmak mümkün. Ttec Makaron Buzz’ın tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir