Kuveyt Türk’ten kariyer sitesi

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kurulan İnsan Kaynakları Kariyer Portali ‘Katıl Bize’, tüm iş arayanların kullanıma açıldı.

Katıl Bize portali, sektörün bu problemine kuruma özel tasarlanmış, pozisyonun önceliklerini ön plana çıkaran, aday niteliklerinin gözden kaçırılmadan incelenebileceği “işe alım süreç yönetim portali” ile çözüm sunuyor.

Projenin teknolojik alt yapısını kurgulayan ve inşa eden Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık şirketinin Genel Müdürü Burhan Koca, “Uzman bir çalışmanın ürünü olan projenin başta iş arayan adaylar olmak üzere tüm Finans sektörüne faydalı olacağına inanıyoruz” dedi.

Hem kurumların ve sektörlerin kendi insan kaynakları portali projelerini arttırması hem de finans sektöründeki istihdamlara yeni bir soluk getirmesi beklenen Katıl Bize projesine www.katilbize.com web adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın