Lig TV Mobil 4 milyon kullanıcıya ulaştı

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen spor sitelerinden olan ligtv.com.tr’nin mobil versiyonu LigTV Mobil Uygulaması toplam 4 milyon kez indirilerek bu alanda önemli bir rekora imza attı.

Türkiye’nin en çok izlenen spor sitelerinden ligtv.com.tr mobil uygulaması ile 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Mayıs 2011’de Lig TV iPhone uygulaması ile bu alandaki ilk yatırımını gerçekleştiren Digiturk, Ekim 2012’de Andoid uygulamasını da devreye alarak daha fazla spor severin uygulamaya erişmesini sağladı.

Lig TV Mobil uygulaması sayesinde sporseverler; Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarının gollerini, özetlerini, karşılaşmaların önemli anlarını, takımlardaki son durumları, İngiltere Premier Lig ve Beko Basketbol Ligi karşılaşmalarının özetleri ile son dakika gelişmelerini diledikleri zaman diledikleri yerde izleyebiliyor.

2013-2014 sezonunda futbolseverlerin hizmetine sunulan yeni bir servis olan Ceptegol ile mobil uygulama sahibi üyeler, Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarının gollerini, maçın önemli anlarını, maç önü ve maç sonu röportajlarını ve son dakika gelişmelerini maçlar devam ederken anında izleyebiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir