Lync 2013 ile her yer ofis

Silivri Belediyesi iletişim maliyetlerinden, zamandan, mekandan ve telefon altyapı kurulumunun getireceği maliyetlerinden tasarruf sağlamak adına Microsoft’un Lync 2013 çözümünü tercih etti.

Silivri Belediyesi çalışanları, mobil cihazlarına yükledikleri Lync mobil uygulamasıyla her yerden kurum kaynaklarına erişebiliyor, dahili telefondan ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapabiliyor, tüm kurum çalışanlarıyla anlık olarak mesajlaşabiliyorlar.

Kurgulanan bu sistem, aynı zamanda diğer Lync kullanan kurumlar ve Skype kullanıcılarıyla ücretsiz sesli veya görüntülü görüşme olanağı da sunuyor.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, “Silivri Belediyesi web sitesi üzerindeki bir simgeyle çalışan tıkla-konuş fonksiyonu sayesinde Silivri sakinleri SİBİM (Silivri Belediyesi İletişim Merkezi) çalışanlarıyla anlık olarak sesli görüşme yapabiliyorlar” dedi.

Microsoft Türkiye İş Üretkenliği Çözümlerinden Sorumlu Ürün Yöneticisi Atalay Aktaş, “Silivri Belediyesi Microsoft’un Lync 2013 çözümünü tercih ederek iletişim verimliliğini artırdı ve maliyet avantajı kazandı” şeklinde konuştu.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir