Mackolik ve Sahadan’ın mobil uygulamaları yenilendi

Dünyanın en büyük dijital spor medyası şirketi Perform bünyesinde faaliyet gösteren Mackolik.com ve Sahadan.com’un iPhone ve Android uygulamaları yenilendi.

Hem iPhone hem de Android’de ücretsiz olarak kullanılabilen Mackolik.com ve Sahadan.com uygulamalarında, her hafta ortalama 2 bin futbol ve basketbol karşılaşmasının skorları canlı olarak kullanıcıları ulaştırılıyor.

Uygulamaların diğer bir benzersiz özelliği de mobil cihazlara göre optimize edilen forum sayfaları. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar maç başlıkları altında birbirleri ile sohbet ederek sosyalleşebiliyor.

Mackolik.com ve Sahadan.com uygulamaları, güncel iddaa programı ve iddaa’ya özel istatistiklerin yanı sıra hangi karşılaşmanın hangi kanalda yayınlanacağını gösteren TV rehberini de içeriyor.

Tüm dünyadan 120 binden fazla futbolcunun bilgilerine sahip olan uygulamaların arama özelliği ile kullanıcılar diledikleri takımın adını yazarak takımla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyorlar.

Aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyonu aşan Mackolik.com ve Sahadan.com uygulamalarının aylık toplam sayfa gösterimi sayısı ise 225 milyonun üzerinde bulunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir