Makaron mini ‘bluetooth’ kulaklık

Tüketicinin ihtiyaçlarına göre ürün çeşitlerini sürekli geliştiren ve son teknoloji trendlerini takip eden Ttec, makaralı Bluetooth modeli ‘Makaron’ ürün ailesine yepyeni bir model daha ekledi.

Ttec’in geçtiğimiz yıl çıkardığı ve pazarda büyük ilgi gören Makaron kulaklık ürün ailesinin en yeni üyesi Makaron Mini, Ttec’in ‘Giyilebilir Teknoloji” akımında da iddiasını ortaya koyuyor. Kulaklık kullanımında büyük rahatlık sağlayan Ttec Makaron Mini özel klips tasarımı sayesinde yakaya kolayca takılabiliyor ve otomatik kablo sarma sistemiyle kablo karmaşasını tek tuşla ortadan kaldırıyor.

Çağrı geldiğinde kabloyu çekmek yeterli

TESAN İletişim AŞ.’nin tescilli markası Ttec, kullanıcıları bütün gün kulaklarında kulaklıkla gezmekten ve birbirine dolanan kulaklıklarla uğraşma derdinden kurtarıyor. “Makaron Mini” Bluetooth kulaklık yakaya tutturulabiliyor ve çağrı geldiğinde sadece kablosunu çekmek yeterli oluyor. Çağrı sonlandırıldığında ise sarma düğmesine basılarak kablosu geri toplanabiliyor. Bu şekilde, karışarak kullanımı kısıtlayan kablo problemi sona ermiş oluyor ve ortaya kötü bir görüntü de çıkmıyor.

Kişiye özel kullanım imkanı

Estetik tasarımıyla göz kamaştıran Ttec “Makaron Mini”, 3 farklı boyda kulaklık ucuyla da kişiye özel kullanım imkanı sağlıyor. Bu şekilde, kulaklığın kulağın içine oturmaması gibi durumların önüne geçiyor. Makaron mini tasarımı ve siyah rengi ile her kıyafete deuyum sağlıyor.

Üzerinde bulunan LED ışıklı uyarısı ise “Makaron Mini”nin bağlantı durumunu gösteriyor. “Makaron Mini”, tasarımı kadar teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Çift cihaz ile aynı anda olmak üzere, toplamda 7 cihazla eşleşebilme imkanı sunan “Makaron Mini” akıllı tuşu ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma yapabiliyor.

5 saate kadar konuşma, 110 saate kadar bekleme süresi sunan bu Bluetooth kulaklık, son aranan numarayı tekrar arama olanağı veriyor ve otomatik olarak tekrar eşleşme sağlıyor. “Makaron Mini”de destekleyen modellerde sesli arama özelliği de bulunuyor.

“Ttec Makaron Mini” Bluetooth kulaklığı, Turkcell satış noktalarında ve teknoloji mağazalarında bulmak mümkün. “İyi fiyat-İyi ürün” sloganıyla yola çıkan Ttec, Makaron Mini’yi 79,90 TL’lik önerilen satış fiyatıyla pazara sunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir