Media Markt depolarını boşaltıyor

Avrupa’nın bir numaralı teknoloji market zinciri Media Markt, yeni yılın ilk indirimini müjdeliyor. 37 mağazasında 18- 21 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek “Depoları Boşaltıyoruz” kampanyası ile Media Markt, binlerce üründe kaçırılmayacak indirim fırsatı sunuyor.

Avantajlı kampanyalarıyla adından söz ettiren Media Markt, 18-21 Ocak tarihleri arasında geçerli indirim fırsatı ile stoklarını eritmeye hazırlanıyor.

Tüm mağazalarda gerçekleşecek kampanya ile cep telefonlarından, tabletlere, televizyonlardan fotoğraf makinelerine, diz üstü bilgisayarlardan beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar binlerce üründe inanılmaz düşük fiyatlar teknoloji meraklılarını bekliyor.

Alışveriş sonrası her üründe sağlanan satış sonrası desteğin yanı sıra anlaşmalı kredi kartlarına ise peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir