Medya Okulu için ön kayıt dönemi başladı

Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen Medya Okulu,  kapılarını üçüncü kez İstanbul Şehir Üniversitesi Doğu Kampüsü’nde açıyor. Programın bu yılki ana teması ise “Teknoloji ile Değişen Medya”. Son başvuru tarihinin 21 Ekim olduğu eğitimlerde farklı alanlarda uzmanlaşmış gazeteciler medyanın bugününü ve geleceğini konuşacak.

Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Medya Okulu başvuruları başladı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Medya Okulu’na medya sektöründe çalışan veya sektöre giriş yapmak isteyen herkes başvurabiliyor. Programa eksiksiz katılanlar sertifika almaya hak kazanacak.

Bu yılın teması “Teknoloji ile değişen medya”

Medya Okulu’nun bu yılki ana teması teknoloji ile değişen medya. 8 hafta sürecek olan eğitimlerde, teknoloji, internet ve sosyal ağlarla medyanın nasıl yeniden şekillendiği konuşulacak.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış 20’den fazla gazeteci ve medya yöneticisinin söz alacağı Medya Okulu, önceki yıllarda olduğu gibi program sonunda bir özet haline getirilecek.

Nasıl katılabilirsiniz?

Medya Okulu’na başvurmak isteyenler, bir özgeçmiş ve neden bu programa katılmak istediklerine dair 200 kelimelik bir yazı ile ön kayıt yaptırabiliyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi’nin Doğu Kampüsü’nde 10:00 ile 13:30 saatleri arasında gerçekleşecek olan 8 haftalık programın ön kaydı için son başvuru tarihi 21 Ekim 2013, kesin kayıt bedeli ise  400 TL.

Başvuru için e-posta adresi: medyaokulu@medyadernegi.org

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir