Mehmetçiğe ankesörlü telefonla konuşma avantajı

Türk Telekom, Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan askerler için, ankesörlü telefonlarla yapılacak görüşmelerde avantaj sağlayan yepyeni bir kampanya başlattı.

Türk Telekom’un sunduğu “Smart Kart” ve “Asker Kart” ile ankesörlü telefonları kullanan askerler, sevdikleriyle uygun fiyata doya doya konuşurken; akşam 7 ile sabah 7 saatleri arasında, şehir içi ve şehirlerarası telefon görüşmelerini de ücretsiz yapabilme ayrıcalığına sahip olacak.

Yılsonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında; 4 TL’lik Smart Kart alanlar GSM ve sabit hatlarla 30 dakika konuşma imkanına sahip olurken; akşam 7 sabah 7 arası şehir içi ve şehirlerarası görüşmeleri de ücretsiz yapabilecek.

asker

8 TL’lik Smart Kart alanlar GSM ve sabit hatlarla 60 dakika konuşma imkanına sahip olurken; akşam 7 sabah 7 arası şehir içi ve şehirlerarası görüşmeleri de yine ücretsiz yapabilecek.

2014 yılında vatani görevini yapmakta olanlar, Türk Telekom’un ankesörlü telefonları ile sevdikleriyle 20 milyon dakikadan fazla konuşarak hasret giderdi.

“Smart Kart” ve “Asker Kart” Türk Telekom ofis ve bayilerinden, PTT şubelerinden ve gazete bayilerinden satın alınabiliyor.

Kampanya yalnızca askeri birliklerde bulunan ankesörlü telefonlarda geçerli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir