Microsoft’tan Dijital KOBİ Zirvesi

Microsoft Türkiye tarafından 7 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek olan Dijital KOBİ Zirvesi’nde küçük ve orta ölçekli kurumlara işlerini büyütmek, verimliliklerini artırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette ön plana çıkmak için neler yapmaları gerektiğine ilişkin bilgiler paylaşılacak.

Microsoft Türkiye, KOBİ’lere işlerini büyütmeleri, verimliliklerini artırmaları, maliyetlerini düşürmeleri ve rekabette ön plana çıkmaları amacıyla destek olmaya devam ediyor. Microsoft tarafından düzenlenecek olan Microsoft Dijital KOBİ Zirvesi’nde, konusunda uzman Microsoft çalışanları tarafından yapılacak sunumlarda, kurumların teknoloji ile nasıl büyüyeceklerine dair ipuçları örnek video ve başarı hikayeleri eşliğinde paylaşılacak.

Etkinlikte, Windows XP ve Office 2003 desteklerinin bitiminden sonra olacaklar, Windows 8.1’in KOBİ’lere sağladığı katma değerler, SQL Server, Windows Server, Office 365, Microsoft Dynamics ve Microsoft Azure platformlarının KOBİ’lere sunduğu faydalar ve KOBİ’lerin Microsoft ile bulutu tercih ederek elde edecekleri avantajlara dair bilgiler paylaşılacak. Ayrıca sunumlarda, teknoloji pazarındaki gelişmeler, yeni trendler ve müşterilerin bilişimden beklentilerine yönelik bilgiler aktarılacak.

Yeni Office uygulamaları ile masaüstünde sağlanacak verimlilik, Dynamics çözümleri ile firmaların nasıl büyüyebileceği, nasıl yeni müşteri kazanılabileceği ve eski müşterilere nasıl çapraz satış yapabileceği hakkında detaylara da yer verilecek. Veri merkezlerinde sistem yönetimi ve sanallaştırma ile altyapıda nasıl tasarruf sağlayıp kar edilebileceği ve verileri doğru analiz ederek kurumların nasıl doğru ve stratejik kararlar alabileceğine ilişkin sunumlar da yer alacak.

Birer saatlik iki ayrı seanstan oluşacak etkinlikte toplam 7 farklı sunum gerçekleşecek. Sunum aralarında animasyon videolar ve örnek başarı hikayelerinin gösterimi yapılacak. Sanal Zirve kapsamında katılımcılar etkinlik sırasında online sohbet ortamından konuya ilişkin soru sorabilecek ve uzmanlar tarafından yanıt alabilecekler.

Microsoft Dijital KOBİ Zirvesi’ne kayıt olmak için http://spr.ly/Microsoft-Dijital-Kobi-Zirvesi-Kayit sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik sonrası Dijital KOBİ Zirve sayfası 30 Haziran’a kadar aktif olacak ve etkinlik günü zirveye katılamayan kişiler istedikleri zaman sunumlara erişebilecekler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir