Millenicom’dan Doping Asistan hizmeti

Millenicom, sunmaya başladığı Doping Asistan Hizmeti ile abonelerinin tüm çağrı merkezi servislerinden online olarak yararlanabilmesini sağlıyor.

Kullanıcılar, masaüstü görev çubuğunda bulunan Doping Asistan Hizmetiyle, ihtiyaç duyabilecekleri kota bilgisi, fatura detayı, ödeme noktaları gibi bilgilere her an online olarak ulaşabiliyor.

Doping Asistan uygulaması, doping.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla indirilerek kullanıcıların bilgisayarına yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar tarayıcıyı açmadan doğrudan masaüstünde kısayolu bulunan uygulama aracılığıyla Doping Asistan hizmetini kullanabiliyor.

Doping Asistan, tüm abonelik işlemlerinin online olarak yapılmasını sağlarken canlı chat uygulaması ile standart çağrı merkezi hizmetlerini de beraberinde sunuyor.

İşlevsel ve kullanımı kolay Doping Asistan Hizmeti, müşterilerinin ihtiyacı olan tüm bilgileri ilgili sistemlerden çekerek kullanıcıların masüstüne taşıyor ve her an hızlıca ulaşılabilir hale getiriyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir