Mobil Dünya Kongresi 24 Şubat’ta başlıyor

Mobil Dünya Kongresi, 24-27 Şubat 2014 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek. Teknoloji şirketlerinin yeni ürün ve hizmetlerini duyuracağı etkinlik, 220’den fazla ülkeye yayılan Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenleniyor.

2013’te 200 ülkeden 72 bin kişiyi ağırlayan Kongre’ye 4300 CEO katılmıştı. 79 ülkeden 3500 basın mensubunun görev yaptığı Mobil Dünya Kongresi 94 bin metrekare alana yayılıyor.

GSMA, tüm dünyadan yaklaşık 800 mobil operatörü el aygıtı ve cihaz üreticileri, yazılım şirketleri, ekipman tedarikçileri ve internet şirketleri ile ayrıca finansal hizmetler, sağlık, basın, ulaşım ve yardımcı hizmetler gibi sektörlerdeki kuruluşlar dahil olmak üzere daha geniş ölçekli mobil eko sistem içerisinde 250 şirket ile bir araya getiriyor.

GSMA aynı zamanda Mobil Dünya Kongresi ve Mobil Asya Expo gibi sektör lideri etkinlikler de düzenlenliyor. Mobil Dünya Kongresi, mobil iletişim sektörünün tüm ekosistemini buluşturan etkinlik her geçen sene daha zengin bir içerik ve daha fazla katılımcıyla gerçekleşiyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir