Müşterisi en mutlu GSM şirketi Turkcell

Turkcell, KalDer’in (Türkiye Kalite Derneği) düzenlediği  “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde, 7 yıldır müşteri memnuniyetinde birinciliğini sürdürdüğü için en prestijli ödül olan Siyah Heykel’in sahibi oldu. Turkcell bu ödülün yanı sıra, “müşteri memnuniyetinde süreklilik” ve “2012 sektör birinciliği” ödüllerine de layık bulundu.

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde 3 ödül birden kazandı. 2005 yılından bu yana ölçülen endekse göre belirlenen ve müşteri memnuniyeti konusunda en çok puan alan şirketlere verilen ödüller, dün akşam Swiss Otel’de KalDer tarafından gerçekleştirilen “Gala Gecesi”nde dağıtıldı.

Turkcell, “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi” ölçümlerinde sektöründe 7 yıl üst üste birinci olma başarısını göstermiş şirketlere verilen Siyah Heykel’e layık bulunurken, ayrıca Sürdürülebilir Başarı Ödülü olan Altın Heykel’i ve 2012 Sektör Birinciliği ödülünü de aldı.

Turkcell adına 3 ödülü alan Müşteri Deneyimi Direktörü Meltem Şahin; “Hedefimiz müşterilerimize en iyi müşteri deneyimini yaşatmak. Turkcell’de her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran hizmetler sunarak uzun vadede her müşterimizin, “Turkcell benim için vazgeçilmez” demesi için çalışıyoruz. Geçtiğimiz iki sene içinde klasik müşteri hizmetleri olan çağrı merkezi ve mağazalarımıza ek olarak SMS, Web Chat ve Sosyal Medya gibi üç yeni kanalda hizmet vermeye başladık. Bu olumlu sonuçlardan aldığımız cesaret ve güvenle geçmiş senelerde olduğu gibi önümüzdeki dönemde de amacımız, müşterimiz için değer yaratan deneyime odaklanmak olacak” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir