Netlence.com ile sosyal alışveriş başladı

Selim Demir, Arda Can, Ömer Kayır, Tuvana Büyükçınar’ın sahibi oldukları A46 Grubu teknoloji işine girdi. A46 Grup bünyesinde kurulan netlence.com internet sitesi; sosyal medya, alışveriş ve eğlencenin muhteşem karması olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. “Sosyal Alışveriş Sitesi” olarak konumlanan Netlence hakkında bilgi veren A46 Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Şirket Ortağı Selim Demir, “Amacımız e-ticarette de farklı bir model oluşturarak sektörde fark yaratmaktı. Bu nedenle mottomuzu “sosyal alışveriş” olarak belirledik. Netlence marketimizden beğendiğiniz ürünleri duvarınızda paylaşabilirken bu ürünlere ister sahip olabilir, isterseniz de arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Netlence marketi, bir kampanya sitesi olarak değil, aksine, belirli bir tarz ve gustoya uygun seçilmiş ürünler barındıran, çok geniş ürün 1999 yılından beri butik mağazacılık ve organizasyon sektörlerinde edindiğimiz tecrübelerimizi netlence.com projemiz ile hayata geçirebilmiş olmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutluyuz.” şeklinde konuştu.

A46 Bilişim Şirketinin Kurucu Ortağı ve Netlence.com Genel Müdürü Ömer Kıyar ise “Uzun bir zaman dilimine yayılan ve çok ciddi bütçelerle tamamlayabildiğimiz, hepimizin ihtiyaçlarına uygun bu benzersiz projemizin, A’dan Z’ye tüm süreçlerini bünyemizde tamamladık. En yeni teknolojiler; kullanıcı dostu, basit ama etkileyici görseller, performans ve güvenliğe dair standart üstü yenilikler, her keseye ve herkese uygun ürünler ve üyeliğinizle keşfedebileceğiniz eşsiz hizmetler. Sektöre bambaşka bir renk katacak netlence.com’ da, hayallerimizi teoriden pratiğe çevirerek birçok “ilki” üyelerimize sunuyoruz. Sürdürülebilir, geliştirilebilir alt yapımız ve uzman kadromuzla, amatör ruhumuzu ve heyecanımızı kaybetmeden, projemizi geliştirip büyütmeye devam edeceğiz. Böyle büyük ve benzersiz projelerin, ülkemiz ve sektörümüz için büyük bir şans olduğunu düşünüyor, farklı bir e-ticaret modeli oluşturmanın gururunu yaşıyoruz ve hepinizi netlence.com’a davet ediyoruz.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir