Nokia Lumia 1320 almak için 5 neden

Nokia Lumia 1320’nin büyük ekranında videoların, oyunların ve uygulamaların keyfi daha fazla çıkıyor; bu cihaz 6 inçlik 720p HD ekranı, 4G LTE bağlantısı ve renkli tasarımıyla göz dolduruyor.

Nokia Lumia ailesinin en sevilen büyük ekranlı modellerinden Lumia 1320, hareket halindeyken ne işinden ne eğlencesinden feragat etmek istemeyenler için ideal. Nasıl mı? İşte size 5 neden:

Fotoğraflarınızı hikayelere dönüştürün

Çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları , tarih ve çekim yerine göre düzenleyip farkli başlık ve notlar ekleyerek güzel bir hikaye haline getirebilirsin!

Büyük ekranda eğlence keyfi

Renkli tasarımı, 720p HD özelliğine sahip büyük ekranı ile Nokia Lumia 1320, en sevdiğiniz oyunları, videoları ya da HERE LiveSight gibi uygulamaları ile keyifli bir kullanım sunuyor. Nokia Lumia 1320’nin büyük ekranında dostlarla konuşmanın tadına doyum olmuyor!

Her yerde iş, her yerde özgürlük!

Nokia Lumia 1320, Microsoft Office ve Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync gibi harika uygulamaların yanı sıra güvenli internet için Internet Explorer ve daima en kaliteli internet bağlantısı için internet paylaşımı da içeren, uygun fiyatlı bir telefon.

Artık hiçbir şey kaybolmuyor!

Nokia Lumia serisinin eşsiz özelliklerinden biri olan OneDrive ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ofis belgelerinizi dilediğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz. Geniş 7GB ücretsiz depolama alanı ve otomatik senkronizasyonla içerik kaybetme endişesi hiç taşımazsınız.

Mobil cihazda oyun başka

Mobil oyun severlerin gözdesi ve Nokia Lumia serisinin en sevilen özelliklerinden olan Xbox da Nokia Lumia 1320’nin büyük ekranında çok daha keyifli! Üstelik Nokia Lumia 1320’nin uzun pil ömrü, eğlence keyfini kesintisiz sürdürmeyi sağlıyor!

Nokia Lumia 1320 tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

2 thoughts on “Nokia Lumia 1320 almak için 5 neden

  Mete Bayrak

  (17 Mart 2014 - 16:10)

  Skydrive adı değişti Onedrive oldu. Yazıda da düzeltimesi iyi olur.

  Melih Bayram Dede

  (17 Mart 2014 - 16:17)

  Uyarınız için teşekkürler. Düzeltildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir