Nokia’dan renkli iPhone üreten Apple’a gönderme

Son dönemde Microsoft’a satışıyla gündeme gelen Nokia, dün gece yeni ve renkli modellerini tanıtan Apple’a sosyal medya üzerinden gönderme yaptı.

Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia, dün gece yeni modelleri iPhone 5S ve 5C modellerini tanıtan Apple’a Twitter üzerinden gönderme yaptı.

Ucuz ve plastik kasalı modellerinde farklı renk seçenekleri sunan Apple’a Nokia’nın İngiltere’deki bir biriminden renklerle bağlantılı göndermeli bir tweet atıldı.

CNBC-e’nin haberine göre, atılan tweette “Kopyalamak pohpohlamanın en iyi yoludur, teşekkürler” ifadesinin yer aldığı bir fotoğraf paylaşıldı.

Gönderilen tweet’te Apple’ın renk seçimlerinin Nokia’nın son akıllı telefon modeli Lumia’da kullandıklarına çok benzediğine dikkat çekildi. Atılan tweet 12 binden fazla kişi tarafından yeniden gönderildi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir