Öğrencilere teknoloji uyumlu okul çantaları

Okullar açılırken öğrencilerin en önemli yardımcısı ve aksesuarı olan çantalar da artık daha fazla göz önünde olacak. Çok sayıda renk alternatifi, kullanışlı tasarımları ve eğitim-öğretim süreçlerinde kullanılan tablet ve dizüstü bilgisayarları da özel bölmelerinde kolaylıkla ve güvenle taşıma özelliğine sahip olan Incase Campus sırt çantaları elmasepeti.com’da.

Dünyaca ünlü marka Incase tarafından üretilen ve elmasepeti.com tarafından satışa sunulan bu özel tasarımlı çantalar; darbe koruyucu, rahat ve pratik kullanım sağlayan yapılarıyla öğrencilerin çanta seçiminde ideal bir tercih olma özelliği taşıyor.

MacBook, iPad gibi dizüstü ve tablet bilgisayarlar için özel bölmelere sahip olan Incase Campus sırt çantaları, sert çevre koşullarına karşı dayanaklı ve darbe koruyucu özelliğiyle fark yaratıyor. KDV dahil 109.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Incase Campus sırt çantaları, şık tasarımları dışında rahat ve pratik kullanımlarıyla da öğrencilerin beğenisini kazanıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir