Oyun Partisi’nde kazananlar belli oldu

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda GameEkstra’da düzenlenen Oyun Partisi’nde kazananlar belli oldu. Türkiye’de ilk olarak FIFA 2014’de iki kişilik takımların mücadele ettiği turnuvada en başarılı takım oyununu sergileyen Doğuşcan Öztürk ve Emre Kayır şampiyonluğu kazandı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı Need For Speed’in birincisi ise bir turu 55,854 saniyeyle tamamlayan Bulut Tutku oldu.

Turkcell Superonline’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline ana sponsorluğunda GameEkstra’da düzenlenen ve oyunseverlerin yakın ilgisiyle karşılaşan Oyun Partisi, FIFA ve Need For Speed kategorilerinde yoğun mücadelelere sahne oldu.

Turnuvaların gerçekleştiği gün 400 kişinin ziyaret ettiği GameEkstra’da FIFA 2014 şampiyonluğu için ikişer kişiden oluşan 32 takım, Need For Speed Shift 2 Unleashed için ise 128 bireysel katılımcı mücadele etti. Manisa’dan Trabzon’a, Sakarya’dan Mersin’e kadar pek çok şehirden oyunsever GameEkstra’da buluştu. Canlı yayınlanan maçları internet üzerinden 7 bin kişi takip etti.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Türkiye’de ilk defa iki kişilik takımlar halinde düzenlenen FIFA turnuvasında birinciliği en başarılı takım oyununu sergileyen ve aynı zamanda Team Turquality takımı üyeleri olan Sakarya Üniversitesi öğrencisi Doğuşcan Öztürk ve daha önce pek çok turnuvada birincilikleri bulunan Emre Kayır kazandı.

Need For Speed’in şampiyonu ise bir turu 55,854 saniyeyle tamamlayan Bulut Tutku oldu. İkincilik ödülü, 56,226 saniye ile İzmir’den katılan Ozan Özkaya’ya gitti.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir