Panasonic’ten pratik akülü el süpürgesi

Profesyonel el aletlerinde ustalığını gösteren dünyaca ünlü marka PANASONIC, işini temiz yapmayı sevenler için EY 3743 B Akülü El Süpürgesini üretti… Ürün, iş bittikten sonra çalışma alanındaki bütün küçük kalıntıları çekiyor, kusursuz müşteri memnuniyeti sunuyor.

VİKO by PANASONIC satış kanalı ile pazara sunulan EY 3743 B Akülü El Süpürgesi, yüksek kalitesi ve güçlü performansı ile dikkat çekiyor. Güçlü emme ve toplama özelliğine sahip ürün, çalışma alanındaki taş kalıntılarını, ahşap kırıntılarını ve demir talaşlarını bile kolayca topluyor. 2 kademeli (standart / yüksek güç) çalışma fonksiyonu sayesinde ise ihtiyaçlara uyum sağlıyor.

4.2 / 3.3 / 3.1 / 1.5Ah Li-Ion akü setleri için uygun olan ürün, 180 ml toz depolama alanı ile öne çıkıyor. EY 9L45 B (14.4V) akü seti ile birlikte 1. seviyede 1 saat 37 dakika, 2. seviyede 52 dakika kullanım süresine ulaşıyor. Farklı uygulamalar için dört çeşit başlık seçeneği bulunan ürünün toz toplama haznesi de artıkların pratik şekilde tasfiye edilmesini sağlıyor.

VİKO by PANASONIC, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir