PayPal’den para çekme özelliği Türkiye’ye geliyor

PayPal, hesap kontrolü, para gönderme ve alma gibi tüm mobil ödeme deneyimlerini  daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli hale getiren geliştirilmiş yeni uygulamasını duyurdu.

PayPal mobil uygulaması, kullanıcıların faturalarını yanlarına almayı unutmaları ya da ödeme için uzun kuyruklarda beklemeleri gibi her an karşılaşılabilecek sorunları ortadan kaldıracak şekilde yeniden tasarlandı. Geliştirilmiş yeni uygulama ile iOS bünyesindeki para çekme özelliği de Türkiye’de ilk defa kullanıma açılacak.

PayPal Turkiye Direktörü Kıvanç Onan, “PayPal mobil uygulaması geçtiğimiz son 3 ayda Android, Blackberry, iOS, Symbian ve Windows işletim sistemleri üzerinden yaklaşık 29 milyon kez indirildi. Yarattığı çeşitlilikle PayPal, kullanıcılarının mobil tecbrübelerini sürekli geliştirmeyi hedefliyor. Bu vesileyle, para çekme işlemlerinde kullanmaları için geliştirilmiş yeni mobil uygulamamızı da Türk kullanıcılarına sunmuş bulunuyoruz” dedi.

Dünya çapında 125’i aşkın ülkede kullanılabilir durumda olan PayPal’ın ücretsiz mobil uygulaması, tüm iPhone (iOS) ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir