Pegasus’ta Turkcell Mobil Cüzdan dönemi

Pegasus Hava Yolları, flypgs.com‘dan bilet alanlara “Turkcell Mobil Cüzdan”la ödeme seçeneği sunduğunu duyurdu.

Bu uygulama ile Pegasus misafirleri, banka ve kredi kartı bilgilerini site üzerinde paylaşmadan sadece cep telefonu numaralarını kullanarak flypgs.com’dan kolayca bilet satın alabilecek.

Uygulamadan faydalanmak isteyen Turkcell Mobil Cüzdan kullanıcıları, www.flypgs.com ödeme sayfasında Turkcell Mobil Cüzdan ödeme seçeneğini seçerek ödeme işlemlerini tamamlayabilecek.

Turkcell Mobil Cüzdan servisinden faydalanmak isteyen Pegasus misafirlerinin tek yapması gereken, Turkcell hatlı cep telefonlarından CUZDAN yazıp 7777’ye göndermek.

Turkcell Cüzdan uygulaması ile ilgili olarak, Pegasus Hava Yolları Dijital Pazarlama Müdürü Didem Namver, “Misafirlerimize büyük kolaylık sağlayacağına inandığımız yeni ödeme sistemi Turkcell Mobil Cüzdan ile dijital alanda yaptığımız yenilikçi uygulamalara hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir