Pegasus’tan Turkcell’lileri uçuran fırsat

Pegasus, Turkcell’in “Cuma Candır” kampanyası çerçevesinde Profesyoneller Kulübü üyesi olan Pegasus Plus’lı misafirlerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor

Pegasus, Turkcell’in çalışan abonelerine yönelik avantaj ve ayrıcalıklar sunduğu Profesyoneller Kulübü ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. 2014 yılı boyunca sürecek iş birliği kapsamında, Pegasus Plus’lı Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri her ayın üçüncü Cuma gününde Pegasus tarafından belirlenen hatlara indirimli bilet satın alma şansını yakalıyor.

“Cuma Candır” kampanyası kapsamında Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerinin, 13 – 15 Aralık tarihlerinde iç hatlarda Antalya, İzmir, Hatay, Gaziantep ve Konya başta olmak üzere 14; dış hatlarda ise Amsterdam, Bologna, Londra, Roma ve Stokholm başta olmak üzere 14 uçuş noktasına www.flypgs.com’dan biletlerini alarak Şubat – Nisan 2014 arasında %25 indirimli uçma imkanı buluyor.

Kampanyadan yararlanmak için; misafirlerin Pegasus Plus üye numarası ve şifreleri ile www.flypgs.com ‘a giriş yaparak kampanya dahilindeki uçuşlar ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonlarını oluşturmaları gerekiyor. Uçuşlarını seçen misafirler, karşılarına çıkan ödeme ekranında “Kampanyalar İçin Tıkla” butonuna tıklayarak, “Turkcell Profesyoneller Kulübü %25 indirim seçeneği”ni işaretleyerek 2014 sonuna kadar her ayın 3. Cuma günü seçili destinasyonlara %25 indirimle uçabiliyor.

Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi Pegasus Plus’lılar şifrelerini öğrenmek için 2222’ye PEGASUS yazıp gönderebilir. Her şifrenin bir defa kullanılabildiği sistemde, her abone bir ay içerisinde en fazla dört defa kampanyaya katılma hakkına sahip.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye http://profesyoneller.turkcell.com.tr/portfolio/flypgs-comda-30-indirim/ adresinden ulaşılabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir