Philips LivingColors ile dünyanızı renklendirin

Philips, 16 milyon farklı renk seçeneğiyle evlerde rengarenk konseptler yaratan LivingColors serisi ile ambiyans ışıklandırmasına farklı bir soluk getiriyor.

Kendi stilini yaratmaktan hoşlananlar için tasarlanan LivingColors ile kullanıcılar bir dokunuşla akşam yemeklerini daha romantik bir hale getirebiliyor, kapalı havalarda altın sarı ışıkla çok daha sıcak bir atmosfer yaratabiliyor. Gelişmiş Philips LED teknolojisiyle üretilen LivingColors ile evin ışık rengi değiştirilerek, kullanıcının o anki duygularına göre istenilen atmosferin yaratılabilmesi sağlanıyor.

Philips LivingColors, sonsuz renk seçeneklerini kullanıcısının parmak uçlarına getiren yeni ve sofistike bir aydınlatma çözümü sunuyor. Geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha uzun ömürlü olan ve daha az enerji harcayan Philips LivingColors, evlerde birbirinden değişik ve renkli konseptler yaratılabilmesini sağlıyor.

philips1

Philips LivingColors, dokunmaya duyarlı uzaktan kumandası ile ışığın renginin, parlaklığının ve seviyesinin kolayca ayarlanabilmesine imkan tanıyor. LivingColors’ın uzaktan kumandasında bulunan ışık değiştirme modu otomatik olarak odanın kırmızıdan maviye, pembeden sarıya kadar birbirinden farklı renklerle aydınlatılabilmesini sağlıyor.

Ayarlanabilir renk yoğunluğu, kullanımı kolay uzaktan kumanda, otomatik renk değiştirme modu ve dağınık ışık etkisi sayesinde Philips LivingColors LED lambanın tüm farklı renkleri iç mekanlara doğal bir uyum sağlıyor ve ortamı ışıkla renklendirerek ambiyans ışıklandırmasına yeni bir boyut kazandırıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın