Philips’ten kablosuz ‘Müzik Bombası’

Philips’in taşınabilir kablosuz hoparlörü SBT30 Müzik Bombası, küçük boyutu ve kaliteli sesi ile sizi hiç yalnız bırakmıyor.

Bluetooth üzerinden kablosuz müzik akışıyla desteklenen güçlü sese sahip Philips SBT30 Müzik Bombası’nın şarj edilebilir pili sayesinde müziği her an yanınızda bulundurabiliyorsunuz.

Kemerinize veya çantanıza takabilmeniz için klipse sahip Philips SBT30 Müzik Bombası, aynı zamanda dahili mikrofonu sayesinde eller serbest telefon görüşmelerini de mümkün kılıyor.

8 saate kadar müzik çalan, küçük boyutuna rağmen etkileyici ses kalitesine sahip Philips SBT30 Müzik Bombası, sade görünümüyle de ön plana çıkıyor.

Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışan, pil ?arj etmek ve müzik çalmak için tek bir kabloya sahip Philips SBT30 Müzik Bombası, tatillerinizde sizi müziksiz bırakmayacak. Philips SBT30 Müzik Bombası’nın satış fiyatı 109,90 TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir