Pirelli’den güvenli sürüş önerileri

Lastik üreticisi Pirelli, web sitesini yeniledi. Pirelli’nin yenilenen sitesinde ziyaretçiler, interaktif ‘kişisel lastik tanımlayıcı’ uygulamasıyla 5 adımda aracına en uygun lastiği seçebilirken, ıslak zemin, karlı zemin ve off road gibi zorlu koşullarda sürücülere yardımcı olacak güvenli sürüş teknikleri ve ekonomik sürüş için ipuçlarına da rahatça ulaşabiliyor.

Pirelli ile ilgili güncel bilgiler ve cazip kampanyaların da yer aldığı sitede hava basıncı, lastik okuma gibi lastikle ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar da yer alıyor.

Ziyaretçiler, fiyatlarla ilgili bilgilere kolayca erişebilirken, ağır vasıta lastiklerinde lastik etiket bilgilerine göre yakıt tasarrufu değerlerini gösteren uygulamadan da kolayca faydalanabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir