Plantronics’in Türkiye distribütörü Arena oldu

Dünyanın lider kulaklık markalarından Plantronics’in, Türkiye distribütörlüğünü Arena Bilgisayar üstlendi. Anlaşmanın ardından çalışmaları hızlandıran Arena Bilgisayar, Plantronics’in yeni ürünlerini Türkiye’ye getirerek pazardaki payını artırmayı hedefliyor.

Ses teknolojilerinin önde gelen markası Plantronics, 2005 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başladı. Mobil kulaklıklar, oyun kulaklıkları, araç kitleri ve çağrı merkezleri için özel endüstriyel kulaklık üreticisi konumunda olan Plantronics, Türkiye’deki pazar payını genişletmek için yeni bir atılım yaptı.

Plantronics, Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi Arena Bilgisayar ile anlaşarak daha geniş bir tüketici grubuna ulaşması hedefliyor. Plantronics’in distribütörlüğünü üstlenen Arena Bilgisayar 9000’i aşkın satış noktasına sahip.

Bilişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik tüketim ürünleri, perakende ve internet perakendeciliğinde müşterilerine ürün desteği sunan Arena Bilgisayar, Plantronics ile ürün yelpazesini daha da genişletti.

Plantronics, geliştirip ürettiği mobil ve oyun kulaklıklarıyla kullanıcısına maksimum kalite sağlıyor. HD ses kalitesindeki Plantronics kulaklıklar aynı zamanda bazı ürünlerinde bulunan rüzgar perdeleri sayesinde de görüşme sırasında çevredeki sesleri filtreleyerek temiz bir görüşme olanağı sunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir