Playstore’da indirimler devam ediyor

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, popüler oyunlarda büyük indirimler sunmaya devam ediyor. Oyunseverler Playstore’un yeni kampanyası kapsamında, Sega oyunlarını % 80’e varan indirimlerle alabilecekler.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da yeni kampanyalar başlıyor. Playstore’da bu kez popüler Sega oyunları %80’e varan indirimlerle sunuluyor. 26 Ağustos’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında oyun dünyasında büyük ilgi gören oyunlar yer alıyor.

Playstore’un yeni kampanyasında toplam 6 oyun oyunseverlerle buluşacak. Gizemli derinliklerde geçen “The Cave”; farklı yarış oyunu “Sonic and Sega All-Stars Racing”; türünün en çok beğenilen oyunlarından “Company of Heroes”; sinemada olduğu gibi oyun dünyasında da ses getiren “Aliens Vs Predator”; devasa ölçekli bir strateji oyunu olan “Rome: Total War Collection” ve başarılı Tenis oyunu Virtua Tennis kaçırılmayacak indirim oranlarıyla Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “Playstore’da indirimler devam ediyor

    melipefelo

    (29 Ağustos 2013 - 13:33)

    Arkadaşlar elimde 50 tl üzeri alışverişlerde 20 tl indirim sağlayan kod var. Sınırsız kullanım hakkı vermişler ben de dağıtıyorum. Alın güle güle kullanın. Son geçerlilik tarihi 1 eylül.

    zjhjsxek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir