‘Point Blank’ için kayıt zamanı

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda, GameEkstra tarafından düzenlenecek “Point Blank” oyun turnuvası için başvurular başladı.

Turkcell Superonline açıklamasına göre, Türkiye’den oyun severlerin katılımına açık olan turnuvada kayıtlar 22 Kasım tarihine kadar devam edecek, online elemeler ise 23-24 Kasım tarihlerinde yapılacak. Finale kalan en iyi takımlar 30 Kasım’da GameEkstra’da düzenlenecek “Point Blank Büyük Finali”nde şampiyonluk için yarışacak.

Turnuvaya katılmak isteyenlerin 22 Kasım’a kadar 5 kişiden oluşan takımlarıyla “www.gameekstra.org” adresinde yer alan formu doldurmakları gerekiyor.

Elemeler sonucunda finale kalan 8 takım arasından GameEkstra’da düzenlenecek Büyük Final ile şampiyon takım belirlenecek. En iyi “Point Blank” oyuncularından oluşan takımlar 30 Kasım’da GameEkstra’nın Bahçelievler’deki merkezinde birincilik için kozlarını paylaşacaklar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir