Point Blank Oyun Turnuvası’nda şampiyon belli oldu

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda GameEkstra tarafından düzenlenen Point Blank Oyun Turnuvası’nda şampiyon takım belli oldu.

Turkcell Superonline açıklamasına göre, İki gün süren çevrimiçi elemelerde yarışan 128 takım arasında en başarılı sonuçlara ulaşan Phoenix Gaming, Azzuro Dark, Shop4Gamers, ONC ile son ulusal finallerde başarılı olan DarkPassage, WolfPack, Cervantes ve Azzuro takımları şampiyonluk için yarıştı. Point Blank Büyük Finali’nde Dark Passage takımı rakibi Wolfpack’i 2-0 yenerek Point Blank 2013 Sezon Turnuvası’nın şampiyonu oldu.

İstanbul’da Bahçelievler GameEkstra Gamer Arena’da düzenlenen Point Blank Büyük Finali oyuncuların yoğun ilgisine sahne oldu. 30 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen Büyük Finali 1 milyon kişi canlı olarak takip etti.

Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, ödül töreninin ardından yaptığı açıklamada, “Beş yıl önce hayata geçirdikleri fiber optik yatırımlarla Türkiye’yi ışık hızında internetle tanıştırdıklarını anımsatarak, “Hızlı ve kaliteli internetin farkının en çok anlaşıldığı alan olan oyun sektörüne verdiğimiz destekle ışık hızında oyunu daha fazla kişiyle buluşturuyor, ülkemizi oyun alanında da cazibe merkezi haline getiriyoruz. Point Blank Büyük Finali’ne katılan Azerbaycan ve Kıbrıs’tan oyuncular bunun örnekleri olarak görülebilir. Turkcell Superonline olarak oyun işini ciddiye alıyor ve bu yönde çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir