Prosegur Smart App

Prosegur Smart App ile tek tuşla güvenlik

Teknolojik ve inovatif ürünler hayatın her alanında olduğu gibi alarm sistemi kullanıcıları için de artık olmazsa olmaz şeylerin başında geliyor. Hayatımıza entegre olan akıllı telefonlar pek çok konuda olduğu gibi alarm sistemlerinin yönetilmesi konusunda da kullanıcıların en büyük destekçisi durumunda

Teknolojinin gelişmesiyle günümüzde pek çok rutin işler aplikasyonlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Özellikle teknoloji severlerin vazgeçilmezi olan aplikasyonların sağladığı avantajlar, hayatı kolaylaştırıyor.

Alarm sistemi kullanıcıları için de teknolojik uygulamalardan yararlanmak öncelik taşıyor. Prosegur Alarm, tüm kullanıcılarına sağladığı ücretsiz Smart App hizmetiyle tek tuşla uzaktan kontrol imkanı sunuyor.

Alarm sistemine tek tuşla erişim ve kontrol imkanı

Teknolojinin gelişimiyle alarm kullanıcılarının beklentileri de değişiyor. Ar-Ge alanında güvenliğe yönelik çalışmalarıyla rakiplerinden ayrışan Prosegur’un Smart App’i sayesinde alarm sistemine dair tüm bilgilendirme uygulama üzerinden sağlanıyor.

Prosegur Smart App ile kullanıcı internete bağlı mobil cihazını kullanarak, alarm sistemini uzaktan yönetilebiliyor ve dilediği zaman görüntülü hareket dedektörü sayesinde ev veya iş yerinin anlık görüntüsü alabiliyor.

Ayrıca aplikasyon üzerinden alarm sisteminin aktivite geçmişi, fatura ve sözleşme bilgileri görüntülenebilirken, istenilen her an şikayet ya da talepler de kurum ile paylaşılabiliyor.

Prosegur’un tüm abonelerine ücretsiz olarak sunduğu Smart App, kullanıcıların alarm sistemlerini diledikleri an ve diledikleri yerden kurup devre dışı bırakmalarına, diledikleri sayıda anlık görüntü talebinde bulunmalarına, tanımlanan diğer kullanıcı hareketlerinin takibini sağlayabilmelerine, kullanıcı yetkilerini düzenleme ve kural oluşturma gibi pek çok özelliği kullanmalarına olanak sağlıyor.

Aplikasyon ile akıllı hane güvenliği

Prosegur, sunduğu Görüntülü Hareket Dedektörü ürünü ve Smart App ile yanlış ihbarların önüne geçilebiliyor. Seyahatte, toplantıda ya da dışarda akşam yemeğinde olan kullanıcı, ev veya iş yeri alarmı çaldığı anda Smart App ile Görüntülü Hareket Dedektörü üzerinden anlık görüntü alabiliyor.

Kullanıcı aldığı video ile alarmın doğruluğunu teyit ederek, hem gereksiz yere endişelenmenin hem de kolluk güçlerinin gereksiz yere meşgul edilmesinin önüne geçebiliyor. Böylece uygulama güvenli geri bildirim sağlarken, alarm sistemleri kullanımındaki sorunları da ortadan kaldırıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir