Red Bull Car Park Drift, Medianova ile izlendi

Tüm dünyada ve özellikle de Arap dünyasında büyük ilgi gören Red Bull Car Park Drift yarışının finali Medianova tarafından internette canlı yayınlandı. Medianova’nın yayını, Red Bull’un kendi sitesinin yanı sıra Arap ülkelerinde yayın yapan 20’den fazla otomobil ve otomobil yarışı sitesi tarafından izleyicilere aktarıldı.

Red Bull’un en önemli etkinlikleri arasında yer alan Red Bull Car Park Drift Middle East & Africa yarışı büyük bir heyecana sahne oldu. Yarışın final etabının internet üzerindeki canlı yayını Medianova tarafından gerçekleştirildi ve 20.000 kişi tarafından izlendi.

Lut Gölü’nün kıyısında, çölde inşa edilmiş özel bir pist üzerinde gerçekleştirilen yarış, başta Red Bull’un kendi web sitesi olmak üzere Arap ülkelerine 20’den fazla otomobil ve otomobil yarışı sitesinde canlı olarak yayınlandı.

Yarış, bugüne dek bölgede gerçekleştirilen Red Bull Car Park Drift yarışları içerisinde en çok izlenen etkinlik oldu.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir