reeder tablet Turkcell’de

İletişim devi Turkcell, mobil internet kullanımını geniş kitlelere yaymak amacı ile tablet PC pazarındaki hareketliliği yakından takip ediyor. Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan Turkcell – reeder İşbirliği de Turkcell’in tablet PC pazarına yakın ilgisinin somut bir örneği gibi.

Pazarda doğrudan sim kart girişi ile 3G desteğine sahip 7”lik tablet PC’leri ile dikkat çeken reeder ile yapılan işbirliği, Turkcell’in tablet PC’leri mobil yaşamın yeni teknolojileri olarak gördüğünün bir göstergesi.

reeder markalı reedPAD4N ve 3 aylık 1 GB Turkcell data paketi, tablet PC ile her an her yerde internet bağlantısına makul bütçelerle sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Öne çıkan özelliği sim kart ile 3G desteği sunması olsa da gerek sağlamlığı gerek teknolojisi ile Turkcell testlerinden başarı ile geçen reedPAD4N sahip olduğu diğer özellikler ile de kullanıcılara ayrıcalıklı bir tablet PC deneyimi yaşatacak. Sadece beraberinde sunduğu 1 GB Turkcell datası ile değil GPS ile navigasyon gibi özellikleriyle de emsallerinden ayrılmayı başarıyor.

Sim kart ile 3G desteğine sahip reedPAD4N’lerin 3 aylık 1 GB Turkcell data ile paket halinde sadece 399 TL’den satılması tablet PC almayı düşünenleri kolaylıkla cezbedecek gibi görünüyor. Özellikle de makul fiyatları nedeni ile Wi-Fi Only tabletlerin yaygın bir şekilde tercih edildiği düşünülürse, Turkcell – reeder İşbirliği, doğrudan sim kart girişi ile 3G desteği sağlayan reedPAD4N ile tablet PC pazarını bir adım öteye götürecek diyebiliriz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir