Remington Durablade

İhtiyacınız olan tek bıçak: Remington Durablade

Kurulduğu günden beri, kişisel bakım ürünleri konusunda ilklerin markası olan Remington Durablade ile tıraş rutininize yeni bir soluk getiriyor.

Bıçaklarını hiçbir zaman değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade, her uzunluktaki sakalınızı kısaltırken, uzun ömürlü kullanımı sayesinde zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak.

Tam 80 yıl önce, dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesini üreten Remington, yeni modeli Durablade ile dayanıklılığı tıraş rutininizin bir parçası haline getiriyor.

Uzun ömürlü bıçaklarını asla değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade, ister düz ister ters, her yönde tıraşı rahatlıkla yapmanızı sağlar.

Remington Durablade ıslak ve kuru çalışabiliyor

Lityum bataryası, su geçirmez ve kaymaya karşı korumalı tutuş özelliğine sahip Durablade, ıslak, kuru veya köpüklü kullanımıyla tam 60 dakika boyunca kesintisiz bir tıraş keyfi sunacak.

Ergonomik tasarımı sayesinde tıraş tecrübenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak ve 0.2 mm kadar tıraş olmanızı sağlayacak Durablade, %100 su geçirmez yapısı, 1,2,4 ve 6 mm’lik kesme tarak seçenekleri, kablosuz tasarımı, plastik başlığı ve LED şarj göstergesi, yüksek performansı ve çok yönlülüğü ile sizleri kendisine hayran bırakacak.

MB010 Durablade Satış Fiyatı: 239,90 TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir