Renault, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda

Renault, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni konsept otomobilini ve yeni tasarım kimliği ile Megane ailesini tanıtacak.

Renault açıklamasına göre, 65. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda, premium vizyonunu yansıtan yeni bir konsept otomobilin ilk gösterimi 10 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek.

Frankfurt Otomobil Fuarında, Renault Grubu Tasarım Direktörü Laurens van den Acker tarafından geliştirilen 6 Konsept Otomobil hep birlikte sergilenecek.

Megane ailesi de resmi tanıtımından birkaç gün önce Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni yüzünü gösterecek. Renault’un yeni marka kimliğinin yansıması, markanın yeni ön yüzünü alan Megane ailesi ile devam edecek. Megane Hatchback, Megane Sport Tourer ve Megane Coupe ortak tampon ve kaput ile kendine özgü kimliklerini koruyor. Ayrıca, Megane serisi yeni eliptik farlara sahip.

Spor modellerin de görünümü değişiyor. Megane R.S. ve Megane GT dinamik bir duruş ve siyah gözkapağını çağrıştıran yeni farlar dahil olmak üzere gibi yepyeni bir ön yüze sahip.

Yeni Megane ailesi, 2014 yılının ilk çeyreğinde Avrupa’da ve yılın geri kalanında diğer ülkelerde pazara sunulacak.

Renault Megane’a ait diğer ayrıntılar, 10 Eylül’de Frankfurt Otomobil Fuarı’ndaki Renault standında açığa çıkacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir