Renault Twizy ailesi, Twizy Cargo ile genişledi

Renault Twizy ailesi, yük taşımak için tasarlanan yeni versiyon olan Twizy Cargo ile genişledi.

Renault tarafından yapılan açıklamaya göre, aracın geniş bagaj ve bagaj kapısı arka kısmın dikkati çekici unsurları arasında yer alıyor. Twizy Cargo, elektrik motorlu hafif ticari araçlara akıllı ve eğlenceli bir bakış açısı getiriyor.

Sahip olduğu özellikler nedeniyle hafif ticari araç  kullanıcıları tarafından benimsenen aracın müşterilerinin yüzde 60’ını şirketler oluşturuyor. Twizy, sıfır bakım maliyetiyle ticari araç kullanıcıları için ideal ortak.

TwizyCargo1

Renault Tech tarafından Renault Sport Technologies ile ortaklaşa çalışma sonucu ortaya çıkan Twizy Cargo , 90 derece açılabilen arka kapısı ile erişilen 180 litre (75 kg) kapasiteli su geçirmez bagajı ile avantaj sunuyor.

Twizy’nin Cargo versiyonu, arka yolcu koltuğunu kaldırarak elde edildi. Bu versiyonda da ön koltuk hareket edebiliyor ve ön kapıda, kontak anahtarı ile çalışan bir kilitleme sistemi mevcut.

Twizy Cargo ile kurye, kargo firmalarını hedefliyor. Ayrıca Twizy Cargo da kişiselleştirilme özelliğine sahip. Araç, güvenlik açısından da koruyucu bir kabin, 4 noktalı emniyet kemeri ve hava yastığı gibi alışılagelmiş bir otomobilin tüm özelliklerine sahip.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın