Ronaldo ve Hugo oyunda buluştu

Süperstar Cristiano Ronaldo, hem Android hem de iOS işletim sistemli cep telefonu ve tabletlere indirilebilir yeni ve aksiyon dolu bir macera oyunu olan Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da Hugo ile takım oluyor.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da oyuncu, çok renkli bir dünyada takipteki Paparazzi Pete’ten kaçıyor – hem de hiç bir kısıtlama olmadan.

Oyunda engellerin atlatılması, bozuk paraların toplanması gerekiyor ve kaykay kullanılıyor. Yüksek puanlara çıkıldıkça yarış zorlaşıyor ve şan şöhret avında dünya liderler tahtasına daha fazla oyuncu katılıyor.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oynaması kolay, ustalaşması zor bir oyun ve hem kısa hem de uzun oyun oturumları için oldukça uygun. Yeni aksiyon macera oyununu Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “Ronaldo ve Hugo oyunda buluştu

    Akıllı salyangoz

    (27 Haziran 2015 - 03:40)

    çocukluğumuzun efsane oyun karakteri HUGO 🙂 Tolga abi ile yollarını ayırıp Cristiano Ronaldo ile devam ediyor ilginç 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir