Rosh Online dönüyor

Dünyada milyonlarca takipçisi olan strateji oyunu Rosh Online’da büyük yenilikler yapılmaya başlandığını açıklayan Ignited Games CEO’su Peter Kang, oyuna yeni ve heyecan verici özelliklerin eklendiğini belirterek, yeniliklerle birlikte Rosh Online’ın oyun kalitesinin ve performansının daha da yükseleceğini, ayrıca yeni sürprizlerle birlikte oyun severlerin daha çok eğleneceğini ve keyif alacağını söyledi.

Dünyaca ünlü strateji oyunu Rosh Online’da büyük yenilikler yapılacağına dikkatleri çeken Ignited Games CEO’su Peter Kang, ilk olarak oyuna yeni bir server ekleneceğini duyurdu.

Kang, Türkiye’deki adıyla bir zamanlar Son Destan oyunu olarak da bilinen Rosh Online oyununun eski ve yeni oyuncularına açık olacak bu yenilikleri kutlamak amacıyla etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

Peter Kang, ayrıca hem oyunculara, hem de Rosh Online oyunun oynandığı internet kafelere çeşitli hediye ve ödüllerin dağıtılacağını da açıkladı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir