Saatte 12 milyon e-posta göndermek ister misin?

Dijital pazarlama optimizasyonu şirketi Metrics34, Avrupa’nın önde gelen e-mail marketing çözümlerinden optivo’yu Türkiye’de kullanıma sundu.

Avrupa’da çok sayıda ödüle layık görülen profesyonel e-mail marketing çözümü optivo, her sektörde kullanıma uygun olması ile öne çıkıyor.

Entegre çok kanallı iletişim yapısı sayesinde SMS, e-posta ve sosyal medya gibi farklı platformlardaki kampanyalar kolayca bir araya getirilebiliyor.

Gönderileri kolayca kişiselleştirilebilme ve kişiye özel dinamik içerik üretebilme imkanları da sunan optivo e-mail marketing programı, mesajların etkisini artırıyor.

Sektör ortalamasının üstünde bir rakam olarak, saatte 12 milyona kadar e-posta gönderebilen optivo’nun, dünyanın en büyük whitelist programı “Return Path Certification” ve Alman whitelist projesi “Certified Senders Alliance” ile iş ortaklığı da bulunuyor.

Söz konusu ortaklıklar, optivo ile gönderilen e-postaların dağıtım rakamlarını da ortalamanın üzerine taşıyor.

Geniş bir skaladaki rapor ve analiz seçenekleri ile e-mail marketing kampanyalarının başarısını ölçmeyi sağlayan optivo, mevcut CRM ve web analitik sistemleri ile de entegre edilebiliyor. optivo, Türkiye’de Metrics34 tarafından sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir