Samsung Galaxy Note 4 Avea’da

Avea, Samsung Galaxy Note 4’ü, 36 aya varan taksit seçenekleri ve ayda 45 liradan başlayan tekliflerle 17 Ekim’den itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde mobil teknoloji severlerle buluşturuyor.

Avea açıklamasına göre, Avea, Galaxy Note serisinin yeni modeli Galaxy Note 4’ü, 24 ya da 36 ay taksitli ödeme seçenekleri ve avantajlı paket teklifleriyle, 17 Ekim’den itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Müşteriler, Samsung Galaxy Note 4’e, tarifeye ek 36 ay taahhüt ve ayda 45 liradan başlayan avantajlı paketlerle sahip olabilecek. Kampanya kapsamında Avea müşterileri, herşey dahil avantajlı paket seçeneklerinin yanı sıra 2 bin 299 lira peşin ödeme seçeneğiyle de Galaxy Note 4’ü satın alabilecek.

Avealılar, kendilerine 81 ilde sunulan çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus sayesinde maksimum hızda interneti Galaxy Note 4’te de kullanabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir