Samsung Galaxy S4, ayda 25 TL’ye Avea’da

Avea, Samsung’un en yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy S4’ü tarifeye ek ayda sadece 25 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Samsung S4’e sahip olmak isteyenlere 6 ay boyunca her ay 50 şarkı da Avea Müzik tarafından hediye ediliyor.

Teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileri ile buluşturan Türkiye’nin yenilikçi operatörü Avea, akıllı telefon pazarında merakla beklenen Samsung Galaxy S4’ü 27 Nisan itibariyla avantajlı kampanya teklifleri ve özel hediyelerle birlikte satışa sunacak.   Samsung’un en yenisi Samsung Galaxy S4, şimdi tarifeye ek ayda sadece 25 TL’den başlayan fiyatlarla Avealılarla buluşuyor. Üstelik cihazla birlikte Aveamüzik’ten 6 ay boyunca her ay 50 şarkı hediye.

galaxys4

Samsung Galaxy S4, Smart Scroll (Akıllı Kaydırma), Smart Pause (Akıllı Duraklatma) gibi özellikleri ile benzersiz bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Akıllı duraklatma teknolojisi ile kullanıcı, telefonuna bakmadığı durumlarda telefon ekranı otomatik duruyorken, akıllı oynatma  özelliği ile de 5 inçlik ekran kullanıcının göz hareketleri ile kaydırılabiliyor. 4 çekirdekli işlemciye sahip Samsung Galaxy S4’e özgün Dual Camera ile aynı anda iki kameradan da kayıt yapılabiliyor.

5 inç Full HD Super AMOLED ekranlı yeni S4 sadece sadece 7.9 mm kalınlığında ve 130 gram ağırlındaki Galaxy S4’te, 2600 mAh’lik batarya kullanılıyor. 2 GB RAM ve 3 farklı dahili hafıza seçeneği bulununan cihaz 16 / 32 ve 64 GB’a ek olarak, 64 GB’a kadar microSD seçeneği ile birlikte satışa sunulacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın