Samsung Galaxy S4 kutusundan çıkıyor [Video]

Yeni Samsung telefonlar 14 Mart’ta ilk kez tüketicilerin beğenisine sunulacak. ​​Samsung, yeni telefonu Galaxy S4 modelinin tanıtımı için Amerika’yı tercih etti.

Samsung’un en büyük rakibi Apple da iPhone modellerinin tanıtımını Amerika’da yapıyor. Bu nedenle sektör uzmanları, Samsung’un Amerika’yı seçmesini, en büyük rakibine karşı bir gövde gösterisi değerlendiriyor.

Samsung, tanıtım için hazırlattığı reklam filmiyle de Amerika ve tüm dünyadaki teknoloji meraklıları arasında ilgi uyandırmış görünüyor.

210 Milyar Dolar satışla dünya cep telefonu pazarını elinde bulunduran Güney Kore şirketi Samsung ilk defa Amerika’da 2012 yılının son çeyreğinde cep telefonu satışlarında Apple şirketinin gerisinde kalmıştı.

Amerika’nın Sesi’ne göre, Samsung, New York’ta tanıtımını yapacağı yeni modelle Apple’a hala güçlü bir rakip olduğu mesajını vermeyi hem de Amerika’daki reklam gücünü arttırarak tekrar bu pazarda en çok telefon satan şirket olmayı amaçlıyor. Samsung Galaxy S 3 modelini geçen sene Londra’da tanıtmıştı. 14 Mart’ta kutunun içinden ne çıkacağını hep birlikte göreceğiz.

SAMGUNG’UN GALAXY S4 İÇİN HAZIRLADIĞI VİDEO:

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın