Samsung GALAXY TAB 3 geliyor

Samsung Electronics, Galaxy Tab 3 serisiyle tatilinizi daha keyifli hale getiriyor. Birbirinden farklı boyut ve özellikleriyle kullanıcıların farklı teknolojik tercihlerine hitap eden Galaxy Tab 3 Serisi modelleri, yaz aylarında da eğlencenize ve işlerinize ortak oluyor.

10.1 inçlik GALAXY Tab 3 ile plajda oyun keyfi

10.1 inç’lik GALAXY Tab 3 ile plajda oyun oynamak daha eğlenceli hale geliyor. Ekranının netliği ve sahip olduğu kapsamlı video, müzik ve fotoğraf uygulamalarıyla yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir eğlence sistemine dönüşüyor. Sahip olduğu kapsamlı video, müzik ve fotoğraf yazılımlarının yanı sıra; ekranının netliği de 10.1 inçlik GALAXY Tab 3’ü, portatif ev eğlence sistemlerinin merkezine oturtuyor.

Hem işinden uzak kalmak istemeyenler, hem de e-kitap severlere yönelik 8 inçlik GALAXY TAB 3

Gelişmiş yenilikçi özellikleri ve kompakt boyutlarıyla kullanım kolaylığı2 8 inç’lik Samsung GALAXY Tab 3 ile, tatildeyken işlerinizi bulunduğunuz yerden takip etmenize olanak tanıyor. Tek elle tutulabilecek şekilde tasarlanan 8 inçlik GALAXY Tab 3, aynı zamanda e-Kitap okumanız için ideal bir cihaz olarak ortaya çıkıyor. Etkin ve azami düzeyde ekran kullanımı sağlayan ince çerçevesi sayesinde cihaz, Samsung’un farklı ortam ışıklandırmalarına göre ekranın aydınlatma ve ton ayarını en uygun hale getirerek, kağıt yüzeyden okunuyormuş gibi rahat bir okuma olanağı sağlayan “okuma modu” teknolojisi sunuyor.

Plaj çantasında maksimum taşınabilirlik: 7 inçlik GALAXY Tab 3

Zarif tasarımı ve gelişmiş yetenekleriyle 7 inç’lik GALAXY Tab 3, tatilde kullanıcılarına daha küçük ve daha rahat taşınabilme özelliğiyle kolaylık sağlıyor. Bu sayede cihaz, aktif sosyal medya kullanıcıların plajda dilediği kadar sosyal medyada gezinti yapmalarını mümkün kılıyor. 7 inç’lik GALAXY Tab 3, 3 megapiksel arka kamerası ve 1.3 megapiksel ön kamerasıyla, tatilinizin en keyifli anlarını üstün netlik ve çözünürlükle daha iyi yakalamanızı ve anında paylaşmanızı sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir