Sanalpazar sadık müşterilerini ödüllendirdi

Binlerce alıcı ve satıcıyı buluşturan Sanalpazar.com, yılbaşı kampanyası kapsamında üyelerine 500 bin TL dağıttı. Kampanyaya büyük ilgi gösteren Sanalpazar.com üyeleri 500 bin TL’yi 5 günde ‘Cüzdan’larına indirdi.

Binlerce alıcı ve satıcıyı buluşturan, milyonlarca ürünün satıldığı, sanal ortamın en bonkör pazarı Sanalpazar.com, yılbaşında üyelerine toplam 500 bin TL dağıttı. Yılbaşı hediyesi telaşına düşenler, koca bir yılın sonunda kendini ödüllendirmek isteyenler ve internetten alışverişe doyamayanlar Sanalpazar.com’da aradıkları her şeye kolayca ulaştı; üstüne bir de ‘Cüzdan’larını doldurmanın keyfini yaşadı.

Sanalpazar.com bu kampanya için kendi ‘Cüzdan’ına 500 bin TL koydu. Kampanyanın süresi “31 Aralık gecesi 23:59’a yada ‘Cüzdan’ımızdaki paralar tükenene kadar” şeklinde duyurulmuştu. Günde 200 bin ziyaretçiyi ağırlayan sitenin bu kampanyası öyle yoğun ilgi gördü ki, 500 bin TL’lik cüzdan 5 günde boşaldı, üyelerin ‘Cüzdan’ları ise doldu taştı. Sanalpazar.com üyeleri kazandıkları paraları 31 Aralık gecesi 23:59’a kadar harcayabilecekler.

Sanalpazar.com’da 1 Ocak 2010’dan 1 Aralık 2013 tarihine kadar 4 ve üzeri satın alma yapmış ve üye olduğu tarihten itibaren yüzde 95 ve üzerinde itibarla değerlendirilmiş alıcı üyelerin ‘Cüzdan’ına 10 TL yüklendi. Sadık ve itibarlı üyelerine bu şekilde teşekkür eden Sanalpazar, yeni üyelerine de sıcak bir ‘Hoş geldin’ dedi: 1 Aralık itibariyle Sanalpazar.com’a katılan her yeni üye ‘Cüzdan’ında 10 TL buldu.

Sanalpazar.com’da fırsatlar bununla sınırlı kalmadı. Kampanya süresince 100 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm üyeler, ‘Cüzdan’larında bir sonraki alışverişte kullanabilecekleri yeni bir 10 TL daha kazandı. Sonraki her 100 TL ve üzeri alışverişte de başka birer 10 TL kazanıldı; Sanalpazar.com üyelerinin alışveriş keyfine keyif kattı.

Sanalpazar.com satıcı üyelerini de unutmadı. Kampanya süresince yaptıkları satışlarda, müşterilerini yüzde 100 memnun eden satıcı üyeler de 100 TL ve üzeri değerdeki her işlemlerinde yeni bir 10 TL kazandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir