ShareBugg, UNICEF ile çocuklara el uzatıyor

Günden güne kendini geliştiren ShareBugg, UNICEF ile bir işbirliği yaptı. Bugüne kadar yaklaşık 2.900 defa anlık paylaşım yapan 2.000’in üzerinde ShareBugg kullanıcısı, UNICEF’in “Hayat Veren Hediyeler” hediye paketlerini Facebook hesaplarından arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Bu sayede uygulama kullanıcıları, ilk yardım çantasından aşıya, kalemden su setine kadar 25 farklı hediye paketini 300.000’de fazla arkadaşıyla paylaşarak UNICEF’e manevi yardımda bulunacak. Döneme özel olarak “Okullar Açılıyor” konseptiyle kurumun bünyesine ekleyeceği dört yeni hediye paketi de ShareBugg’da paylaşıma açık olacak.

Uygulama üzerinden yapılan Facebook gönderisi içerisinde yer alan ve kurumun web sitesine yönlenen link sayesinde hediyelerin satın alınması mümkün hale getirilerek, çocuklara hediye gönderilmesi sağlanacak.

Sadece bir uygulama kullanarak hayatın her anını paylaşmayı amaçlayan Paylaşım Teknolojileri, 03 Eylül’de uygulamayı Android işletim sistemli akıllı telefonlarda da kullanılabilir hale getirdi. Kullanıcıların kariyeriyle ilgili aldığı kitaptan müzede beğendiği bir esere hayatın her alanı

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir