Sinema bileti internetten

İnternetten sinema bileti satın alma hizmeti veren MarsGate, filmler hakkında bilgi edinmek ve internetten bilet satın almayı kolaylaştırıyor.

Site, sinemaseverlere, hiçbir kayıt işlemi ve üye girişi gerekmeksizin ilgilendikleri filmlerle ilgili bilgi toplayabilecekleri, vizyondaki ve vizyona girecek olan filmlerle alakalı en doğru içeriğe ulaşabilecekleri, önceden satın alma imkânı sağlayarak koltuklarını garantileyebilecekleri çok avantajlı imkanlar sağlıyor.

Sinemaseverlerin dilediği filmi, istedikleri sinema salonu ve seansta izleme imkanı sağlayan, hatta büfe ürünlerinin siparişlerini bile önceden ve online satın alma olanağı sağlayan MarsGate, kullanıcılarının koltuklarını sorunsuzca garantiliyor.

Teknolojinin hayatımıza çok büyük kolaylıklar kattığı ve zaman kazandırdığı bu dönemde MarsGate’in işlevselliğini keşfeden sinemaseverler hiçbir kayıt işlemi ve üye girişi gerekmeden birkaç dakika içinde biletlerini satın alabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “Sinema bileti internetten

    Bozkurt

    (12 Ekim 2014 - 16:05)

    Internetten Marsgate den 4 kişilik sinema bileti aldım 50,50 TL ödedim. Sinemaya geldiğimde biletin 44,50 TL olduğunu görünce sebebini sordum, kişi başı 1,50 TL servis ücreti olduğunu söylediler. Benim bildigim Internet’ten alınan hizmet daha ucuz olur. Yani bu bize ders olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir