Snowden’a evlilik teklifleri yağıyor

Rusya Kamu Odası üyesi avukat Anatoliy Kuçerena, Şeremetyevo Havaalanı’nın transit bölgesinde mahsur kalan eski CIA çalışanı Edward Snowden’e yardım ve hizmetlerini teklif eden Moskovalılardan çok sayıda çağrı aldığını açıkladı.

Snowden’e yardım etmek isteyenlerin kendisini aradığını söyleyen Kuçerena, genç bayanların genellikle barınak ve evlilik teklifinde bulunduğunu, erkeklerin ise finansal yardım teklif ettiğini belirtti.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, ünlü avukat, bu haftanın başında yapılan son görüşmenin ardından Snowden’in kendisini arayıp aramadığına ilişkin soruya, “Amerikalıyla henüz temas kurmadım.” yanıtını verdi.

Anatoliy Kuçerena’ya göre, eski CIA çalışanına şimdilik sadece Federal Göç Servisi’nin yanıtını beklemek kalıyor. Snowden, Rusya Federal Göç Servisi’ne geçici sığınma hakkı için başvurmuştu.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir