Instagram

Sosyal medya bayilik paneli

Üyeliğin tamamen ücretiz olduğu siteye üye olmak oldukça kolay. Üyelik için kayıt ol butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde giriş yapmanız halinde üyeliğiniz kabul edilecektir. Üyelik sonrası sosyal medya bayilik panelinden birçok işleminizi kolaylıkla yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerine sahip olan siteye üye olmak için aranan tek şart 18 yaşından büyük olmaktır. 18 yaşından küçük olarak üyelik açmanız ve bunun tespit edilmesi halinde ise üyeliğiniz süresiz olarak durdurulur. Sistem üzerinden Instagram bayilik hizmeti almak oldukça kolay bir işlemdir.

Kullanım Koşulları

Sistem için destek ve skype üzerinden sabah 09.00 dan gece 01.00′ e kadar destek alabilirsiniz. Ürünlerin yanında yazan ücretler 1000 adet ücretidir. Takipçi paneli sayesinde hemen istediğiniz kadar takipçiye erişebilirsiniz. 1 hesap için aynı anda bir sipariş oluşturabilirsiniz. Siteden giriş yaptığınız tüm siparişler sipariş yoğunluğuna göre değişmektedir. Beğeni paneli oluşturarak işlem yapabilir ve dilediğiniz kadar beğeni alabilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir